04.09.2009, Zdjęcia z wakacje lata na Pływalni
Pływalnia Wolsztyn

Zobacz koniecznie - zdjęcia z wakacje lata na Pływalni


04.09.2009, Aerobik - AQUA
Pływalnia Wolsztyn

Ćwiczenia te powinny być przede wszystkim relaksem, przyjemnością 
i odskocznią od kłopotów dnia codziennego, dlatego musimy wybrać rodzaj nam najbardziej odpowiadający - ćwiczenia dynamiczne i wytrzymałościowe, lub statyczne i siłowe. Aby osiągnąć zadowalające wyniki należy ćwiczyć dwa lub trzy razy w tygodniu. Zajęcia powinny rozpocząć się od rozgrzewki, następnie przez około 30-45 minut ćwiczymy tańcząc według mniej lub bardziej skomplikowanego układu choreograficznego. Całość ćwiczeń należy zakończyć rozciąganiem mięśni. Aerobik rekreacyjny jest wspaniałą formą wypoczynku poprzez sport. W jego skład wchodzi wiele rodzajów ćwiczeń, wśród których każdy może wybrać coś dla siebie.


04.09.2009, FABRYCZNIE NOWE SOLARIUM TO NASZA NOWA OFERTA
Pływalnia Wolsztyn

Urządzenie opalające: SOLTRON FLYING ORANGE, 50 lamp UV o mocy 180 wat … Blue by Flame, cztery ultra mocne lampy opalaczy twarzy, wykończenie najwyższej jakości lakier Bicolor-Metalic, dwa elementy świetlne, Full Air Condition - pełna klimatyzacja, AVS - funkcja aroma i bryza wodna, wewnętrzne oświetlenie, wyrzut gorącego powietrza, port podczerwieni IR, urządzenie spełnia normę 0,3 W/m2


04.09.2009, Szkolenie dla ratowników WOPR
Pływalnia Wolsztyn

W dniach 7-8 stycznia 2009 r. odbyło się szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla ratowników WOPR pracujących na Pływalni Miejskiej w Wolsztynie. Szkoleni zostało przeprowadzone przez p. Teresę Tomiak z Systemu Ratowniczego w Wolsztynie.


04.09.2009, Otwarcie pływalni
Pływalnia Wolsztyn

W środę 17 grudnia 2008 roku o godzinie 10:00 została oficjalnie otwarta Wolsztyńska Pływalnia. Panie Marszałku! Koleżanki i Koledzy samorządowcy!Szanowni Państwo! Jestem dziś bardzo dumny i pewnie wraz ze mną uczucie to ogarnęło również Panie i Panów Radnych Miejskich, moich współpracowników, liczne grono wykonawców i projektantów, a przede wszystkim Wolsztynian, którzy wiele lat marzyli o tej chwili.Mamy wreszcie nasz upragniony basen, który otwiera dziś swoje podwoje dla użytkowników. Cieszę się, że przyjęliście Państwo moje zaproszenie i tak licznie przybyliście, by z nami świętować tę chwilę...


08.12.2012, Z żalem i przykrością zawiadamiamy...
“Z żalem i przykrością zawiadamiamy, iż dnia 28 listopada 2012 roku, zmarł nasz kolega i współpracownik Robert Banaszyński. Był on z nami od pierwszych dni funkcjonowania pływalni, dbając o dobrą atmosferę i bezpieczeństwo na naszym obiekcie. Rodzinie i znajomym składamy najgłębsze wyrazy współczucia.”
 
Dyrektor i współpracownicy MOSiR w Wolsztynie

1 « [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] » 49